Автоматизація Кафе, Ресторанів та Барів

Сьогодні автоматизація ресторанного бізнесу стає одним з обов’язкових умов виживання бізнесу на ринку. У висококонкурентному середовищі гранично важлива ефективність всіх робочих процесів – від прийому замовлення і бронювання столика до обліку фінансових результатів. У більшості випадків підвищити ефективність можна, тільки звівши до мінімуму людський фактор. Саме тому системи автоматизації в тому чи іншому вигляді впроваджують практичні всі ресторани і кафе.

Компанія AVP SYSTEM пропонує комплекс послуг по автоматизації ресторанного бізнесу. Більше 10 років роботи в цьому сегменту ринку дозволяють нам знаходити оптимальні рішення для різних об’єктів – від невеликих кафе до великих ресторанів. Ми підбираємо програмні продукти з урахуванням існуючої в ресторані системи бізнес-процесів, забезпечуємо їх впровадження і підтримку – тобто робимо все необхідне для підвищення якості обслуговування і зниження витрат. Таким чином реалізується комплексний підхід: ми не тільки автоматизуємо ресторанний бізнес, а й навчаємо персонал, а також забезпечуємо супровід системи, покращуючи її функціональність, консультуючи і вирішуючи виникаючі проблеми.

Автоматизація ресторану: основні напрямки

Автоматизація ресторану в Кременчуці та Полтаві від компанії AVP System

В ідеалі автоматизація роботи ресторану повинна являти собою комплексний процес, який стосується усі основні аспекти діяльності закладу. Автоматизувати не слід лише сам процес приготування їжі – хоча і тут є достатній «простір для маневру», що дозволяє оптимізувати роботу кухні, зберігши при цьому індивідуальний підхід до кожної страви.

В іншому ж автоматизація кафе чи ресторану ведеться в таких напрямках:

  • Робота з процесом обліку. Ці процеси потрібно автоматизувати в першу чергу, тому що від якості фіксації фінансових потоків залежить економічна ефективність бізнесу (а також відсутність претензій з боку перевіряючих органів).
  • Автоматизація взаємодії персоналу. Тут поле для діяльності дуже широке – використовуючи сучасне ПО і контрольне обладнання, можна звести до мінімуму помилки при передачі інформації від офіціантів до скарбниці і назад, а значить, прискорити подачу страв.
  • Автоматизація резервування місць і прийому замовлень. Ці бізнес-процеси можна інтегрувати в єдину систему, а також синхронізувати з сайтом ресторану для онлайн-бронювання.

Переваги автоматизації бізнес-процесів в ресторанному бізнесі

Статистика підтверджує досить швидку окупність всіх коштів, які власники або керуючі інвестують в автоматизацію роботу закладів громадського харчування – кафе, барів і ресторанів. За рахунок чого забезпечується ця окупність?

  • Перша перевага, яке забезпечує впровадження систем автоматизованого обліку та контролю – це мінімізація впливу «людського фактора» на будь-які бізнес-процеси. Результат все менше залежить від кваліфікації окремого співробітника, що призводить до зниження кількості помилок і зростання задоволеності гостей.
  • Другий важливий аспект – оптимізація бізнес-процесів. При високому рівні автоматизації для повноцінної роботи ресторану потрібно менше людей. Ті ж співробітники, які є, працюють з меншим завантаженням – звідси відсутність стресів, конфліктів, і дійсно щирі посмішки на обличчях офіціантів!
  • Нарешті, автоматизація залишає значно менше можливостей для зловживання з боку персоналу. Це теж впливає на фінансові результати (і іноді власник дивується тому, наскільки сильно).

Рішення для кафе і ресторанів від компанії AVP System

Программи для обліку ресторанів, кафе та барів в Кременчуці та Полтаві від компанії AVP System

Комплексна автоматизація кафе і ресторанів неможлива баз фундаментального вивчення особливостей бізнес-процесів і маркетингової стратегії в кожному закладі. Саме тому компанія AVP SYSTEM перед тим, як пропонувати рішення для впровадження, проводить ретельну підготовку, збираючи інформацію і аналізуючи показники (від фінансових потоків до тимчасових витрат на окремі операції).

Для автоматизації роботи в ресторанному бізнесі ми впроваджуємо програмне забезпечення:

  • ForRestPOS
  • UniSystem
  • 1C Ресторан и др.

Ці програмні комплекси володіють достатньою гнучкістю для інтеграції в існуючі бізнес-процеси з мінімальною коригуванням. При цьому ми забезпечуємо впровадження запропонованого ПО, навчання персоналу і комплексну підтримку на всіх етапах. Завдяки цьому ефект від інновацій проявляється досить швидко.

Автоматизація ресторанів в Полтаві і Кременчуці від компанії AVP SYSTEM – це чудова нагода не лише для утримання своєї ніші ринку, але і для виведення бізнесу на якісно новий рівень!

AVP SYSTEM ВИКОРИСТОВУЮТЬ
БІЗНЕСИ РІЗНОГО МАСШТАБУ

Підприємства різного масштабу в усьому світі використовують AVPS для автоматизації своїх продуктів

Потрібно більше інформації?

Відповімо на будь-які питання протягом робочого дня

Дізнатися про ціни докладніше
Потрібна консультація?

Графік роботи: 9:00 - 19:00

Докладно розповімо про наші послуги, видах робіт і типових проектах, розрахуємо вартість і підготуємо індивідуальну пропозицію!