Послуги автоматизації бізнесу

Ми надаємо як комплексну автоматизацію бізнесу, так і роздільне, під певну задачу клієнта

Інтернет-магазин

Устаткування для ресторанів, охоронна система підприємств і інші периферії для автоматизації бізнесу

Розробка веб-додатків

Типові та індивідуальні рішення для швидкої торгівлі в інтернеті. Повна автоматизація інтернет-магазину

Автоматизація бізнесу

Автоматизація дозволяє підвищити продуктивність праці, оптимізувати процеси управління

Наші якості лідера на ринку автоматизації бізнесу

Новини компанії

Акційні пропозиції, інструкції по налаштуванню ПО, завершені проекти, нові пратнера - все про це ми ділимося в нашій новинній стрічці

AVP SYSTEM ВИКОРИСТОВУЮТЬ
БІЗНЕСИ РІЗНОГО МАСШТАБУ

Підприємства різного масштабу в усьому світі використовують AVPS для автоматизації своїх продуктів

Потрібно більше інформації?

Відповімо на будь-які питання протягом робочого дня

Дізнатися про ціни докладніше
Потрібна консультація?

Графік роботи: 9:00 - 19:00

Докладно розповімо про наші послуги, видах робіт і типових проектах, розрахуємо вартість і підготуємо індивідуальну пропозицію!

Комлексна автоматизація бізнесу BAS - Полтава, Кременчук

Сучасна кон'юнктура ринку не стоїть на місці, що вимагає високої швидкості прийняття рішень. З огляду на такий стан, господарська діяльність будь-якого підприємства потребує чіткого і абсолютно новому організаційному управлінні. Ідеальним виходом із ситуації стає грамотна комплексна автоматизація бізнесу.

Автоматизація бізнес-проектів є невід'ємною частиною подальшого успішного функціонування компанії. Процедура дозволяє застосовувати вільні ресурси для стратегічного планування, дає компанії можливість оптимізувати процес роботи, сконцентруватися на основних і найбільш прибуткових напрямках діяльності, а також значно підвищити продуктивність праці.

Комлексна автоматизація бізнесу BAS - Полтава, Кременчук

Від вірного підібраною стратегії дій залежить майбутнє компанії та ефективність її діяльності. Отже, вибір варто робити на користь професіоналів своєї справи в області автоматизації бізнесу. Отримати високоякісний і максимально ефективний результат, який приведе компанію до бажаного успіху в ключових напрямках, допоможе AVP SYSTEM.

AVP SYSTEM - компанія зі світовим ім'ям на ринку автоматизації, що володіє лідерськими якостями. Багаторічний досвід в сфері впровадження, сертифіковані фахівці в основних областях бізнес-проектування, надання індивідуальних консультацій клієнтам і, звичайно ж, високий рівень професіоналізму - все те, що вкрай необхідно для успішного ведення бізнесу і запуску його на новий рівень.

Послуги автоматизації бізнесу, які пропонує компанія:

 • Автоматизація ресторанів, кафе, магазинів - на цьому етапі відбувається впровадження основних програмних продуктів, розробка програм по автоматизації роботи персоналу і роботи в цілому. Такі процеси значно просунуть діяльність компанії. Якість виконаної роботи скаже сама за себе, коли ваш бізнес почне стрімко займати найвищі планки. Процес трудомісткий і досить відповідальний, проте все спрощується в руках справжніх професіоналів.
 • Розробка і доробка BAS - найважливіший елемент роботи, так як з даного програмного продукту починається робота будь-якого підприємства і триває на постійній основі (бухгалтерський, управлінський та інші види обліку роботи). Вкрай важливо ефективно автоматизувати роботу системи, на якій тримається підприємство.

Розробка веб-сайтів:

 • Індивідуальний підхід - фахівці компанії готові вислухати клієнта, врахувати всі побажання, вимоги і ідеї для того, щоб кінцевий продукт вийшов таким, яким клієнт хотів його бачити.
 • Інтернет-магазини під ключ - розробка інтернет-магазину будь задумки до повного робочого стану.
 • SEO-просування, SMM-просування - оптимізація діяльності підприємства за допомогою високоякісного контенту та правильної його подачі.
 • Бітрікс24 - один з головних сервісів для управління компанією, який також вимагає грамотної та ефективної автоматизації для виведення бізнесу на високу планку.
Автоматизація великих заводів України - компанія також проводить автоматизацію для великих підприємств і заводів України. В даний момент партнером компанії є велике деревообробне підприємство ТОВ «КОМПАНІЯ ІНТЕР-ЛІС».

Додаткові послуги з автоматизації бізнесу

 • Комплексні системи відеоспостереження
 • Комплексні системи сигналізації

Автоматизація даних послуг дозволить ефективніше застосовувати охоронну систему на підприємстві, спростити процес візуального контролю, а також контролю за рівнем пожежної безпеки.

Автоматизація бізнес-проектів - вкрай важливий аспект їх успішної діяльності, який має значну кількість позитив:

 • поліпшення якості обслуговування, розрахунок рентабельності замовлень (для ресторанів і кафе);
 • оптимізація фінансових процесів (контроль витрат, планування надходжень коштів, витрат на співробітників);
 • прискорення процесів документального оформлення угод;
 • підвищення ефективності роботи співробітників, поліпшення їх професійних навичок;
 • забезпечення повної безпеки для зберігання даних;
 • поліпшення роботи підприємства в цілому.

З усього перерахованого вище можна зробити цілком логічний і очевидний висновок: приділяйте вся ваша увага вибору фахівців, так як від їх професіоналізму в сфері автоматизації бізнесу залежить майбутнє будь-якого вашого проекту, спрямованого на розвиток підприємства. Компанія AVP SYSTEM - однозначний лідер в даній сфері, в найвищому рівні професіоналізму якої неможливо поставити під сумнів. Попит на послуги компанії зростає, а співпраця з найбільшим