Автоматизація готельного бізнесу

Як і в інших сферах обслуговування, автоматизація готельного бізнесу переслідує одну мету – полегшити управління підприємством за рахунок зменшення витрат, і тим самим підвищити його конкурентоспроможність. Кон’юнктура ринку в Україні така, що на успіх можуть розраховувати або дуже великі готельні мережі, або дійсно ефективні підприємства, що надають якісний сервіс за відносно доступними цінами. Саме впровадження систем автоматизації дає можливість понизити витрати на управління готелем, збільшуючи тим самим долю прибутку.

Компанія AVP SYSTEM розробляє і впроваджує сучасні інформаційні системи для управління готелями вже більше 10 років. При роботі над об’єктом ми реалізуємо комплексний підхід: нами не лише підбирається програма для готелів, що знижує навантаження на персонал, але і забезпечується її впровадження і підтримка. Завдяки цьому співробітники можуть використати максимум можливостей системи автоматизації – і в результаті ефективність їх роботи зростає.

Автоматизація готелів в Кременчуці та Полтаві. А також по всій Україні

Автоматизація готелів: перспективні напрями роботи

Автоматизація готелю це досить об’ємний комплекс робіт, який може вестися в декількох напрямах:

  • Пріоритетом буде, звичайно ж, управління номерним фондом, автоматизація процесів бронювання і заселення. Практично будьяка досить сучасна програма для готелів дозволяє враховувати наявність вільних номерів, дає можливість бронювати їх (як із стойки реєстратора, так і в онлайнрежимі), а також виконувати цілий ряд інших операцій. Завдяки цьому оптимізується процес заселення постояльців, а також знижується кількість помилок завдяки зменшенню навантаження на адміністратора.
  • Другий напрям оптимізації- координація взаємодії між усіма готельними службами і персоналом. Використання автоматизованих систем значно полегшує управління відділами, що відповідають за різні напрями роботи. Крім того, гранично спрощуються усі фінансові розрахунки.
  • Сучасні програми автоматизації можуть інтегруватися з системами безпеки. Таким чином управління готелем стає ще ефективнішим при цьому у адміністратора і інших співробітників з’являється можливість більше оперативно реагувати на будь-які нештатні ситуації.

Переваги автоматизації робочих процесів в управлінні готелем

Сьогодні автоматизована система управління готелем стає однією з конкурентних переваг готелю на ринку. Її впровадження забезпечує:

  • Зменшення навантаження на персонал (завдяки цьому можливе скорочення необхідного штату).
  • Оптимізацію використання номерного фонду.
  • Прискорення процесів бронювання і заселення.
  • Мінімізацію помилок і конфліктних ситуацій за рахунок виключення “людського чинника”.
  • Спрощення фінансових розрахунок, контролю платежів і формування звітності для перевіряючих органів.

Окрім зниження витрат мінімізуються також втрати часу на виконання будь-яких процесів – від бронювання номера до виселення гостя. Усе це призводить до того, що репутація готелю росте: чим краще сервіс, і чим менше часу втрачає постоялець, тим вище його лояльність. А висока лояльність сьогодні одно з умов отримання хороших відгуків, які конвертуються у високу відвідуваність готелю.

AVP SYSTEM : сучасні цифрові рішення для готельної сфери

Автоматизація робочих процесів готелю це процес, який набагато складніше за простий вибір і установку програми для управління номерам фондом. Щоб підвищити ефективність впровадження системи автоматизації, варто доручити рішення цієї задачі досвідченим фахівцям – компанії AVP SYSTEM.

Для поліпшення сервісу в мінімізації витрат ми впроваджуємо спеціалізоване програмне забезпечення:

  • 1С – Управління Готельно-ресторанним комплексом
  • ЮниСистем

Усі використовувані програмні комплекси модифікуються з урахуванням особливостей роботи готелю і інтегруються в діючі процеси. Завдяки цьому забезпечується швидка окупність усіх витрат на автоматизацію готельного бізнесу.

Якщо ви хочете, щоб ваш готель процвітав навіть в складних економічних ситуаціях – доручите фахівцям AVP SYSTEM розробити і впровадити сучасну систему автоматизації!

AVP SYSTEM ВИКОРИСТОВУЮТЬ
БІЗНЕСИ РІЗНОГО МАСШТАБУ

Підприємства різного масштабу в усьому світі використовують AVPS для автоматизації своїх продуктів

Потрібно більше інформації?

Відповімо на будь-які питання протягом робочого дня

Дізнатися про ціни докладніше
Потрібна консультація?

Графік роботи: 9:00 - 19:00

Докладно розповімо про наші послуги, видах робіт і типових проектах, розрахуємо вартість і підготуємо індивідуальну пропозицію!