Розробка інтернет-магазину

Для нас покупки в інтернеті вже давно стали звичайним явищем. За останніми даними українського ринку в інтернет-торгівлі за останні кілька років виріс до 75%, що наочно показує про перспективній ніші для бізнесу. Почати продавати свої послуги в інтернет необхідно вже зараз, а ми зможемо вам допомогти з самого початку зробити все правильно і зможемо забезпечити вас не тільки розробкою інтернет-магазину, а й консалтингом для кожного етапу просування в інтернеті.

Чому замовляють інтернет-магазини в AVP System?

Наша веб студія займається створенням інтернет-магазинів під останні правила пошукових систем Google і Яндекс. Після замовлення сайту в нашій компанії, ви відразу ж можете почати займатися просуванням свого інтернет-магазину.

Вартість інтернет магазину – ціна

Ціна інтернет магазину Ціна, грн. Терміни розробки
Шаблонний дизайн від 15 000 грн. від 5 до 10 днів
Унікалізованннй дизайн від 35 000 грн. від 10 до 20 днів
Унікальний дизайн від 55 000 грн. від 30 до 90 днів

Особливості відкриття інтернет-магазину

Багато починаючі українські підприємці, а так само і досвідчені підприємці починають замислюватися про розширення і свого бізнесу в інтернеті і починають цікавитися питанням про створення інтернет-магазину. Як правило, перше що починають дізнаватися – це реальна ціна розробки інтернет-магазину. Хочемо так само відразу зазначити, що вартість інтернет-магазину буде набагато вище, ніж просто замовити створення сайт-візитки або Лендінзі. На сьогодні вартість хорошого інтернет-магазину залежить від його особливою і сторонніх CRM-систем, які необхідно підключити. Сума може бути і 2 500 грн., А може коштувати і від ста тисяч доларів до нескінченності, все залежить від того, які вимоги до проекту. Ми б хотіли трохи пояснити, звідки ж беруться кордону вартості і за якими параметрами використовується якість маркерів. Як і в будь-якому іншому бізнесі, перша і найголовніша причина – це ціновий сегмент компанії, яка розробляє інтернет-магазин. Зараз ми наведемо вам кілька варіантів, щоб ви розуміли, як правильно розуміти відмінності сегментації компаній:

  • Дуже низькі ціни – готові рішення від 2 500 грн. до 20 000 грн.
  • Дешевий ціни – теж готові рішення, але можливі правки за технічним завданням від 20 000 грн. до 50 000 грн.
  • Середня вартість – від 50 000 грн. до 250 000 грн.
  • Високі ціни – преміальні веб-сайти, практично всі вони починаються від 250 000 грн.

Все ж в цій статті ми намагаємося описати лише вартість створення стандартного інтернет-магазину, ми сюди не включаємо інтеграції з 1С і інших стороннім софтом. Все ж ще одне важливе питання, з яким ми стикаємося дуже часто, хто все ж вирішив створити онлайн майданчик для продажу товарів, необхідно знати, які ж все-таки є деякі розбіжності між дорогим сайтом і дешевим. Для того, щоб дати відповідь на це питання, важливо зрозуміти те, що у кожного інтернет-проекту є свої особливості, які розробляють компанії-розробки.

Вартість розробки інтернет-магазину

Як правило, всі дешеві сайти створюються за вже розробленими шаблонами, це можна сказати, як виробництво на конвеєрі, коли один і той же шаблон продається багато разів з мінімальними змінами, або ж взагалі без них. Природно, якщо брати дешевий сайт, то і ціна для замовника буде набагато нижче індивідуальної розробки. В даному варіанті не потрібні фахівці високої кваліфікації, тому як оплата дуже мала, відповідно нерентабельно. Зазвичай для таких завдань досить трохи базових знань HTML, CSS, JS, Adobe Photoshop і звичайно ж вміти користуватися пошуковими системами для пошуку потрібної інформації. Звичайно ж, такі роботи дуже приваблюють підприємців своєю ціною, вартість такої розробки зовсім невелика, але от чи варто такий замовляти інтернет-магазин? Які можуть бути наслідки від дешевої розробки, в чому ж саме вигода? Ось ці питання ви повинні відразу задати для себе, щоб тверезо і ефективної прорахувати всі ризики.

  • Дуже часто так буває, що у вас зовсім не буде доступу до сервері (хостингу), на якому знаходиться ваш сайт;
  • Так само часті випадки, коли ви захочете переїхати на інший сервер (хостинг) і робити зміни на сайті самостійно, то вас попросять викуп за ваш же сайт, який нібито розробили для вас;
  • Зазвичай сервер або хостинг для таких проектів беруть найдешевші, тому можуть бути постійні збої, зависання і інші неприємні моменти;

Ну і наостанок у таких компаній в 90% випадків повністю відсутня технічна підтримка, або ж вам доведеться чекати місяцями відповідь на своє питання. Звичайно ж, ми склали список всього з чотирьох пунктів, але їх може бути маса. Замовляючи інтернет-магазин за дешевою ціною пам’ятайте, що в 99% випадків такі проекти дуже низької якості і не зможуть вирішити не однієї з поставлених завдань, максимум, що ви отримаєте – це адреса сайту для візиток, де перед знайомими ви зможете похвалитися, що у вас є сайт. Якщо ви реально розумієте, що інтернет-магазин – це бізнес, то повинні знати, що доведеться вносити постійно зміни в роботу сайту, так само потрібно приділяти достатньо багато часу, аналізувати, щоб отримати максимальний ефект в комерційній діяльності. І, якщо ж у вас все-таки вистачить терпіння на такий сайті і ви виростите, то ви рано чи пізно все ж замовите дорогий і якісний сайт, де вже буде повністю унікальний контент, дизайн, верстка і можливо самопісний движок сайту, при необхідності. Але не забуваємо, що до цього ви витратите багато грошей, сил і головне часу практично даремно. А ось коли сайт розробляється повністю з нуля і кваліфіковані фахівцями, а не студентами і підробляє системними адміністраторами, тоді звичайно вартість розробки збільшується в десятки разів. Фахівці не використовують готові рішення шаблонів для створення інтернет-магазину, весь проект заточується повністю під клієнта і враховуються всі моменти бізнесу, побажання клієнта і професійний консалтинг, так само чітке розуміння того, для чого створюється сайт і як він буде розвиватися. В даному випадку розрахунок вартості інтернет-магазину входить не тільки оригінальний веб-дизайн і функціонал веб-сайту, але технічна підтримка, яка відповість в будь-який час доби. Але і не забуваємо, що розробити хороший веб-сайт це не все, необхідно ще виділити бюджет на розкрутку сайту, включаючи SMM (соціальні мережі), E-mail маркетинг і інші джерела просування. Як правило, в таких проектах прораховуються всі етапи розробки, розкрутки сайту, вартість технічної підтримки, бюджет і терміни. Можна сказати, це вже бізнес-план.

Які чинники впливають на вартість створення інтернет-магазину

Важливий фактор так само є те, що ціна при розробці онлайн-магазину так само формується в проектах «під ключ», де кількість основних функцій входить вже в структуру сайту. На нашому ринку дуже часто можна зустріти вже готові стандартні пакети, в яких є повний опис базових функцій і характеристик (зазвичай їх розбивають на три пакети: «Старт» або «Стандарт» до – «Преміум-клас»). Якщо ми вибираємо пакетне рішення, то це в 95% випадків шаблонне рішення, без індивідуальних розробок. Якщо брати індивідуальні рішення, то ціна інтернет-магазину залежить вже від витрачених годин роботи розробників, а так само таких параметрів:

  • Брифінг – скільки часу було витрачено на обговорення і уточнення;
  • Дизайн макетів – розробка концепту, отрисовка макетів і редагування;
  • Верстка дизайну – в HTML5, CSS3 (Sass) і JS;
  • Натяжка на CMS – готовий движок для сайту або розроблений виконавцем, натяжка зверстаного дизайну;
  • Тестування проекту, виправлення помилок.

Можемо вас порадувати, все ж якщо ви зважитеся замовляти сайт в Україні, то ціни у нас приблизно від 18 $ до 30 $ за годину кваліфікованих фахівців. Наприклад якщо взяти Європу, то ціна там починається від 45 доларів до 78 доларів, а ось в США ціна може досягати до 240 доларів на годину. Тому приблизна ціна розробки інтернет-магазину з нуля обійдеться в районі 30 тисяч доларів, але якщо замовити в Україні, то можна сміливо ділити на два і навіть на три. Вартість буде набагато дешевше, а якість робіт іноді навіть і вище, ніж це в Європі і США. Ми впевнені, що ви знову поставите собі питання, як же бути? Створити сайт самостійно або ж все-таки заощадити і пошукати фахівців на фріланс-біржах? Або ж не економити і відразу замовити професійний сайт в веб студії. Давайте ми допоможемо вам зробити правильне рішення. Всі ми знаємо, що ще буквально десять років тому сайт могли створити тільки освічені фахівці. Але сьогодні є кілька варіантів створити якісний онлайн-ресурс, до яких відноситься і вартість.

  • Найекономніший варіант – готові конструктори сайтів онлайн, ви можете повністю самостійно створити інтернет-магазин;
  • Середній варіант – послуги фрілансерів на біржах;
  • Дорогий варіант – знайти якісну веб студію і замовити роботу у кваліфікованих фахівців.

Звичайно, у всіх трьох варіантів є свої плюси і мінуси. Не варто поспішати з вибором, потрібно пройтися по всіх трьох варіантах і зробити для себе власний аналіз, який ми вам показали.

Конструктори сайтів

Особливість таких конструктор в тому, що абсолютно будь-яка людина, без будь-яких знань може самостійно створити онлайн ресурс для продажу своїх товарів. Досить буде прочитати пару інструкцій на сайті або подивитися кілька відео-уроків і діяти за інструкцією. Однак, чому підприємці все ж платять такі величезні суми веб студіям, наймають цілі команди з п’яти-семи осіб, а не створюють сайти на таких ось конструкторах сайтів? Як правило, щоб навчиться робити якісні онлайн ресурси для продажів, недостатньо мати хороший смак і клепати клони на конструкторах. Ми все ж пропонуємо вам обговорити переваги і недоліки ось таких ось методів.

Переваги конструкторів сайтів

  • Досить зареєструватись і за вами закріплюється доменне ім’я та хостинг;
  • Багато конструктори надають абсолютно безкоштовні тарифи (з обмеженнями);
  • Не потрібно лізти в код, ніяких незрозумілих символів, тільки інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
  • Практично 99% проблем можна вирішити за допомогою технічної підтримки сервісу;
  • Величезна кількість красивих шаблонів, які можна редагувати в два кліка;
  • Всі тонкощі розробки вже застосовані в сервісі, досить тільки слідувати інструкціям.

Мінуси конструкторів сайтів

  • Доменне ім’я буде «поганого сорту», в подальшому з ним буде працювати дуже важко;
  • Навіть якщо ви перейдете на платний тариф конструктора, не факт, що там буде той функціонал, який вам потрібен;
  • Не можна додати свій скрипт, доопрацювати плагін, ви маєте тільки те, що вам дає хостинг;
  • Єдине, що вам можна буде робити, це міняти розташування блоків, змінювати текст і картинки на сайті;
  • Інтеграцію з системами обліку надають малу кількість конструкторів, а й ціна їх буде вже вище, а свої додати ви не зможете;
  • Все ж у вас вийшло вирости в великий проект, то перейти на свій сервер і свою CMS буде достатньо проблематично;
  • Загроза повного видалення сайту за порушення правил, які ви наприклад не побачили в договорі.

Фріланс-біржі і фрілансери

Сьогодні вже 2020 рік на дворі, тому нікого не здивувати тим, що послуги поширені на багатьох популярних ресурсах. Вартість на фріланс-біржах може бути абсолютно різна, від копійчаної до цін вище, ніж навіть це оцінює веб студія. Знайти таких фахівців можна на таких ресурсах:

  • freelancehunt
  • weblancer
  • freelance

На таких біржах ціна в середньому за сайт буде від 200 до 500 доларів. Можна знайти і зовсім юних розробників, які зроблять сайт для вас і за 25 доларів. Але як показує практика, якщо фахівець середньої руки, то бере він приблизно від 15 до 25 доларів на годину. Але як правило, точної ціни на біржах немає, тому все залежить від домовленості замовника та виконавця. Такі низькі ціни пояснюється через величезну конкуренцію на таких фріланс-біржах. Однак, у фріланс-бірж теж є свої плюси, так і мінуси, які ми зараз з вами розберемо.

Плюси замовлення розробки інтернет-магазину у фрілансерів:

  • Пряма робота з виконавцем – при правильному підході, можна впливати на якість роботи, а так покращує комунікацію з виконавцем;
  • Економія грошей – буває так, що дійсно круті фахівці йдуть з крутих веб студій і займаються суто фрілансом, а ціна такої роботи буде нижче, ніж в веб студії;
  • Швидкість роботи – як правило, в веб студіях зазвичай дуже велике навантаження і величезна кількість проектів, а у фрілансера – мало, тому він виконає роботу набагато швидше;
  • Фрілансери – знову при правильному підході, легше домовиться про правки в проект і індивідуальних потреб клієнта;
  • Рада при пошуку виконавця на біржі – перевіряйте ретельно відгуки минулих клієнтів, якщо все правильно зробити, дійсно можна знайти відповідального і професійного фахівця на невеликі гроші.

Мінуси роботи з вільними виконавцями (фрілансерами)

  • Гарантії – їх у вас не буде ніяких, як правило, в 90% випадків укладення договору з виконавцем – неможливо. Фрілансер може працювати звідки завгодно, з будь-якої точки планети, тому при виникненні суперечок і невчасно зданого проекту – знайти його практично неможливо. Пред’явити претензію буде нікому, максимум, що ви зможете зробити – це написати поганий відгук на його сторінці (фріланс-біржі);
  • Пропажа і зрив термінів – ні для кого не секрет, як часто буває таке, що фрілансер просто не виходить на зв’язок, без будь-яких попереджень, навіть якщо на це є грунтовна причина. У такій випадку, виконавцю нікому передати проект, щоб його закінчили і в кращому випадку проект можна на деякий час перенести, а в Худжі – просто відкладеться на невизначений термін;
  • Шахраї – так, на фріланс-біржа величезна кількість шахраїв серед виконавців, а найхитріші вступають в проект тільки по передоплаті. Дуже велика ймовірність того, що після того, як ви внесете передоплату – людина зникне разом з вашими грошима;
  • Недосвідченість і плаваюча вартість роботи – нерідкі випадки, коли фрілансер бере роботу, але пізніше розуміє, що обсяг роботи дуже великий і домовився з клієнтом про маленьку ціною і ось тут вже починаються поступові листування і підняття вартості роботи. Звичайно, ви не маєте ніяких договорів з виконавцем, тому щось доводити немає сенсу і виходу тут буде тільки два: доплачуєте або ж просто залишаєтеся з недоробленої роботою і можливо без передоплати.
  • Виправлення помилок – як то кажуть: «Одна голова добре, а дві краще», тому в команді помітять помилку швидше і оперативно її виправлять і до замовника помилка не дійде;
  • Рівень кваліфікації фахівця – ми не сперечаємося, серед фрілансерів є достатня кількість справді кваліфікованих фахівців у своїй галузі, які дійсно можуть створити гарний дизайн, верстати по всім останнім трендам технології, наповнювати відмінним контентом сайти. Але, це лише поодинокі випадки, тому в цьому раунді все ж виграє веб студія, тому як кожен фахівець в компанії займається своєю вузьконаправленої роботою і розвивається в ній. І важлива перевага, це завжди можна запитати у команди і отримати допомогу в будь-якому питанні. Фрілансер ж, швидше за все все це буде шукати в Гуглі або Яндексі;
  • Є звичайно ще один варіант, це дати завдання для відразу кількох фрілансерів, але в цьому випадку ви лише множите все мінуси фріланс-бірж і можна сказати ви берете на себе роботу менеджера-проекту.

Ні для кого не секрет, що вартість створення інтернет магазину в веб студії буде дорожче, ніж це буде на конструкторі або замовлення у фрілансера, але в цьому випадку, ви отримаєте повністю робочий онлайн ресурс для продажу з гарантією якості і цілодобової технічної підтримки.

Професійна веб студія – Кременчук і вся Україна

Над вашим проектом буде працювати ціла команда кваліфікованих фахівців, які мають хорошу комунікацію між собою і величезний досвід в розробці інтернет магазинів. У веб-студіях дуже часто бувають знижки і акції на їх послуги і буває навіть так, що при замовленні сайту – ви можете отримати до 12 місяців безкоштовної технічної підтримки. (За домовленістю) Що пов’язано з вартістю, то ціни звичайно буде вище у веб-студії, наприклад звичайна вартість інтернет-магазину варіюється від 10 999 грн. і до 250 000 грн. і більше. За великим рахунком, ціна буде залежить від того, наскільки кваліфікованих фахівців ви залучите, відповідно і буде розрахунок з їх погодинної ставкою. У одній веб студії це може бути початківець веб-дизайнер або розробник, у якого погодинна оплата буде недорогий, а можете вибрати і іншу компанію, де будуть дорогі професіонали своєї справи.

Переваги веб студії

  • Командна робота – над розробкою інтернет-магазину буде працює ціла команда з початку роботи і до завершення проекту. Всі завдання буде розподілено по різним фахівцям в своїй ніші. Всі етапи розробки розбиваються на окремих фахівців, які професійно розбираються в своїй роботі (веб-дизайнери, верстальники, програмісти, SEO-фахівці, контент-менеджери, керівник проекту). Злагоджена та відточена роками робота так само допомагає уникати більшості помилок при розробці.
  • Щоб створити дійсно якісний онлайн-продукт, необхідно повністю зануриться в проект і зрозуміти, для чого і для кого він створюється. Співробітники компанії цікавляться аудиторією проекту, які цілі у проекту, які завдання будуть поставлені, по максимуму будуть враховані всі побажання замовника і зроблено буде це все якісно і ефективно. При необхідності для проекту, веб-дизайнери так само вивчають тренди, які популярні стилі дизайну для того чи іншого проекту.
  • Як правило, перед тим, як веб студія починає роботу над проектом, проводиться дуже багато аналізів ринку, який рівень конкурентів і яка цільова аудиторія вашого проекту. Після всіх аналізів вам буде запропоновано варіанти розвитку вашого онлайн-продукту, які методи можна застосувати для того, щоб збільшити конкурентоспроможність і домогтися поставлених завдань.
  • У 99% випадків, всі учасники команди в компанії підходять до роботи якісно, сайт створюється повністю з нуля і має індивідуальний підхід як по дизайну, так і по функціоналу, має високу якість технічної підтримки і супроводжується далі компанією. На сьогодні зазвичай гарантія дається практично назавжди, залежно від проекту їх умов розробки.
  • В інтернет-магазині завжди є зручна система адміністрування, де ви самостійно зможете додавати, редагувати і видаляти товари, змінювати характеристики, писати статті в блог і багато іншого важливого функціоналу.
  • Звичайно ж, все це оформляється офіційно через договір в якому вказані: терміни робіт, вартість, функції та інші важливі аспекти.

AVP SYSTEM ВИКОРИСТОВУЮТЬ
БІЗНЕСИ РІЗНОГО МАСШТАБУ

Підприємства різного масштабу в усьому світі використовують AVPS для автоматизації своїх продуктів

Потрібно більше інформації?

Відповімо на будь-які питання протягом робочого дня

Дізнатися про ціни докладніше
Потрібна консультація?

Графік роботи: 9:00 - 19:00

Докладно розповімо про наші послуги, видах робіт і типових проектах, розрахуємо вартість і підготуємо індивідуальну пропозицію!