Автоматизація роздрібної торгівлі на базі «BAS: Управління Торгівлею»

Кожен власник бізнесу в першу чергу думає про збільшення прибутку. На сучасному конкурентному ринку вже ніяк не обійтися без ефективних інноваційних рішень. У багатьох власників великих супермаркетів і навіть невеликих магазинів виникають проблеми з автоматизацією торгівлі. Вона вже давно не є якимось перевагою перед конкурентами, а є невід’ємною складовою сучасного бізнесу.

Автоматизація магазину роздрібної торгівлі дає можливість детально відстежувати торговий процес, «вичавлюючи» з нього максимальний прибуток. Вона включає в себе не тільки установку і налаштування обладнання, а й оснащення спеціалізованим програмним забезпеченням. Сьогодні на ринку в цьому сегменті існує вже готове рішення – BAS: Управління Торгівлею.

З цим продуктом автоматизація торгової точки стала простою і зручною, а управління бізнес процесами набагато ефективніше. Саме тому йому віддають перевагу практично всі магазини різного масштабу по всій території України.

Автоматизація магазину на основі «BAS: Управління Торгівлею»

Автоматизація торгівлі на базі готового рішення BAS має ряд незаперечних переваг. Можна виділити чотири основні:

 • Управління персоналом. Використовуючи дані, одержувані від спеціалізованого обладнання можна закріпити за продавцями окремі відділи або групи товарів, поліпшити перебування персоналу. Скласти графік роботи і продажу окремого співробітника і багато іншого.
 • Ефективне ціноутворення. Правильне ціноутворення і гнучка система знижок на підставі отриманих даних – один з ефективних інструментів сучасної торгівлі. Проаналізувати співвідношення попиту і націнки – все це доступно завдяки ПО BAS.
 • Фінансовий облік. Ефективно налаштовані довідники в програмному забезпеченні дають можливість детально відстежити всі грошові пересування за місяць, сформувавши відповідний звіт. Підприємець буде завжди в курсі, де знаходяться його кошти і куди вони витрачалися.
 • Контроль товарних залишків. Автоматизація роздрібної торгівлі за допомогою BAS є ідеальним інструментом для контролю товару. Прийом і переміщення серед складів однієї мережі, ідеальне заповнення вітрини, списання та постановка продукції на облік – все це стало набагато простіше з BAS.

І це лише мала частина, що може запропонувати нам нові програми.

Автоматизація торгової точки: види обладнання і ПЗ

Для автоматизації магазину роздрібної торгівлі в більшості випадків використовують наступне обладнання:

 • електронні ваги;
 • термінал для оплати банківськими картами;
 • фіскальний реєстратор – створення чеків;
 • сканер штрих коду;
 • дисплей для покупця;
 • термінал збору даних для оперативного прийому продукції і інвентаризації;
 • принтер для етикеток (для друку штрих-кодів).

У списку наведено обладнання для середньостатистичного магазину. На ділі автоматизація торгової точки проводиться індивідуально.

Використання «1C: Управління Торгівлею»

Автоматизація торгівлі з «1C: Управління Торгівлею» полегшує управління роздрібною торгівлею. Використовуючи дане багатофункціональний програмне рішення, ви гарантуєте покупцям оперативне та ефективне обслуговування, а своїм працівникам зручний облік продажу товару і контроль грошового потоку. Швидкість функціонування всіх відділів зросте в рази. Крім того, навчання «1C: Управління Торгівлею» не займає багато часу і її з легкістю може освоїти непідготовлений співробітник.

Якщо вам потрібно автоматизація магазину і потрібне програмне забезпечення, звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо за оптимальною ціною купити «1C: Управління Торгівлею» з установкою, навчанням і подальшим супроводом.

Довіряйте своїм бізнес професіоналам, і ми виведемо його на новий інноваційний рівень!

AVP SYSTEM ВИКОРИСТОВУЮТЬ
БІЗНЕСИ РІЗНОГО МАСШТАБУ

Підприємства різного масштабу в усьому світі використовують AVPS для автоматизації своїх продуктів

Потрібно більше інформації?

Відповімо на будь-які питання протягом робочого дня

Дізнатися про ціни докладніше
Потрібна консультація?

Графік роботи: 9:00 - 19:00

Докладно розповімо про наші послуги, видах робіт і типових проектах, розрахуємо вартість і підготуємо індивідуальну пропозицію!